Dla Twojego domu

Łazienka

Jak ożywić łazienkę niewielkim kosztem…

Jak ożywić łazienkę niewielkim kosztem…

Gruntowny remont to luksus, na który większość z nas nie może sobie pozwolić. Ograniczony budżet nie wyklucza jednak możliwości kompletnej odmiany charakteru danego pomieszczenia, wykorzystując jedynie akcesoria w przystępnych cenach. Jeśli uważasz, że Twoja łazienka jest mało interesująca, a Ty chcesz poczuć się jak gwiazda Hollywood, zastosuj kilka prostych i niedrogich tricków, a pomieszczenie to stanie się oazą stylu i charakteru.

Jeśli w łazience przeważają jasne oraz ciepłe, jednolite barwy, idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie zielonych dodatków. Nie mówimy tu o soczystej zieleni, ale o głębokim, butelkowym odcieniu, który od jakiegoś czasu święci tryumfy jeśli chodzi o najnowsze trendy w dizajnie.

Urozmaicanie wnętrza warto rozpocząć od bazy, jaką będą stanowić dywaniki łazienkowe. Dywaniki Jamajka wykonane są z poliestru, który można bardzo łatwo wyczyścić i osuszyć. Dodatkowo, materiał jest bardzo miękki, co stanowi dodatkowy walor, jeśli chodzi o komfort. Chroni przed zimnem podłogi, a skuteczna antypoślizgowa warstwa spodnia gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega poślizgnięciu. Komplet dwóch dywaników łazienkowych, jeden w kształcie prostokąta, drugi mniejszy dywanik z wycięciem pod sedes. Dekoracyjną faktura – tłoczone liście palmy zapewniają im modny i nowoczesny wygląd.

Kosz na śmieci, z do tej pory monochromatycznej linii Black&White, to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które ożywi wnętrze. Kosz wykonany został z metalu malowanego proszkowo. Jego klasyczna, matowa konstrukcja oraz bambusowa pokrywa doskonale się uzupełniają.

Zestaw łazienkowy Estelle to komplet, w którego skład wchodzi dozownik, kubek łazienkowy oraz szczotka WC. Bambusowe elementy równoważą moc zieleni, a całość idealnie komponuje się z koszem oraz dywanikiem.

Jeśli posiadamy kabinę prysznicową, albo wannę z zasłonką, doskonałym wyborem będzie poliestrowa Rosa. Ma ona wymiary 180x180cm i ozdobiona jest egzotycznym wzorem liści palmy w kolorze butelkowej zieleni, który uzupełni stylizację.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *