Dla Twojego domu

Sklep internetowy

Zapraszamy do sklepu internetowego >>>

GALICJA

W swojej ofercie posiadamy funkcjonalne akcesoria dedykowane kuchniom małym i dużym. Wszystko, co może przydać się do sprawnego przyrządzania i estetycznego podawania posiłków. Produkty Galicji wykonane z doskonałych materiałów, w najnowszych technologiach i zgodnie z najmodniejszymi trendami wzorniczymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą: szkło, akcesoria kuchenne, sztućce, czajniki, patelnie, garnki, termosy, suszarki do naczyń, chlebaki oraz pojemniki spożywcze.

ALSEA

Marka ALSEA została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, chcących wyposażyć swoje łazienki w produkty eleganckie i trwałe, ale przede wszystkim odpowiadające najnowocześniejszym trendom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą starannie dobraną kolekcją, w której skład wchodzą: zestawy, dywaniki, kosze, maty antypoślizgowe, półki, uchwyty, wagi, wieszaki i haczyki oraz zasłonki prysznicowe. Akcesoria zostały wykonane przy użyciu nowoczensych technologii i trawałych materiałów, co sprawia, że poza walorami estetycznymi, są również wytrzymałe i funcjonalne.

VERDENIA

Polskie zielone ogrody, zaciszne altany, ukwiecone balkony. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni są przedmiotem naszej troski i dumy. Z myślą o tych  magicznych miejscach, o pracy ogrodników – pasjonatów stworzyliśmy dla Państwa markę Verdenia – kolekcję praktycznych akcesoriów ogrodowych. Praca w ogrodzie czy na działce przynosi radość, pobudza siły witalne i relaksuje. Jej efekty będą wspaniałe, jeśli właściwie zadbamy o pielęgnację roślin. Akcesoria Verdenia pozwolą Wam cieszyć się wielobarwnymi kwiatami, pachnącymi ziołami, ozdobnymi krzewami, smakowitymi, zdrowymi warzywami i owocami. Znajdziecie tu wszystko, co niezbędne do urządzenia pięknego, zachwycającego bogactwem roślin ogrodu. Dekoracyjne doniczki i osłonki, funkcjonalne narzędzia, a także zapewniające relaks meble ogrodowe pomogą wykreować atrakcyjną zieloną przestrzeń, prywatną krainę ciszy i odpoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!