Dla Twojego domu

Łazienka

Sprytne sposoby, aby zaoszczędzić miejsce w łazience

Sprytne sposoby, aby zaoszczędzić miejsce w łazience

Urządzenie łazienki zwykle stanowi wyzwanie ze względu na ograniczoną przestrzeń, który możemy wykorzystać. Zwłaszcza w blokach, łazienki zajmują minimalną powierzchnię, którą trzeba zagospodarować w przemyślany sposób. Nie zawsze jesteśmy świadomi jakie możliwości daje nam wykorzystanie najnowszych rozwiązań jeśli chodzi o organizację przestrzeni.

Jeśli należysz do osób cierpiących na chroniczny deficyt łazienkowej powierzchni zapraszamy do zapoznania się z naszymi, sprawdzonymi rozwiązaniami, aby temu zaradzić. Marka Alsea to wiodący ekspert w kwestii doboru dodatków łazienkowych i aranżowania łazienki marzeń.

Półki łazienkowe to często niedoceniany element – bywa tak, że całkowicie zapominamy o możliwościach jakie nam dają i ustawiamy kosmetyki na obrzeżach wanny czy prysznica. A to nie zawsze jest najlepszy pomysł, po pierwsze, ze względu na ich trudnodostępność, ale i komplikowanie procesu sprzątania. Wiszące półki łazienkowe są łatwe w montażu i czyszczeniu.

Półka narożna Maxim
Wieszak podwójny Axel
Wieszak na ręczniki Bambus
Półka łazienkowa bambusowa

Haczyki i półki łazienkowe wyposażone w przyssawki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają ochoty wiercić otworów w ścianie i cenią sobie szybki montaż, a także ewentualną mobilność tego rodzaju produktów. Połączenie czerni i bambusa, to jeden z najbardziej popularnych trendów sezonu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Marce Alsea, a przede wszystkim wieszakach i półkach łazienkowych, zapraszamy tutaj.

Dodatkowe możliwości dają nam stojaki łazienkowe. Zostały one zaprojektowane tak, aby maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń, ale również zapewnić optymalną odległość pomiędzy ręcznikami, tak, aby proces suszenia zajmował jak najkrócej. Czarne, bambusowe, bądź łączące obydwie cechy doskonale wpasują się we wszystkie typy aranżacji łazienkowych.

Stojak na ręczniki Black
Stojak na ręcznik bambusowy

Więcej informacji o użyteczności, czy zastosowanych przy projektowaniu stojaków technologiach znajdziecie na stronie marki Alsea, tutaj.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *