Dla Twojego domu

Kuchnia

Przydatne akcesoria na niebanalne przyjęcie…

Przydatne akcesoria na niebanalne przyjęcie…

Urządzanie przyjęcia nie zawsze musi wiązać się z długimi godzinami spędzonymi w kuchni. Coraz modniejsza staje się idea Finger Food, czyli przygotowanie niewielkich przekąsek, past, bądź po prostu wrzucania do miseczek składników, z których goście sami skomponują sobie ulubiony zestaw, używając wykałaczki, czy małego widelczyka.

Dodatkowo, w tym sezonie najmodniejszymi kolorami są czerń, biel i subtelny dodatek bambusa – to wszystko oferuje nam dizajnerska linia Ronnie. Wieloelementowy, idealnie skomponowany zestaw drobnych naczyń oraz pojemniczków, które pozwolą podać przekąski w sposób prosty, elegancki, ale i wzbogacający aranżację stołu.

Zestaw przyprawników Ronnie

Zestaw przyprawników Ronnie to prawdziwy „must have” w każdym domu. Doskonały wygląd, unikalna aranżacja, wprowadzą nutę elegancji i na pewno zrobią wrażenie na gościach. W jego skład wchodzą dwa pojemniczki na oliwę, ocet lub sosy, a także solniczka i pieprzniczka.

Zestaw przyprawników Ronnie

Kolejnym elementem kolekcji Ronnie firmy Galicja, który dopełni czarno-białą aranżację jest zestaw salaterek na bambusowej podstawce. Wyjątkowe i przemyślane proporcje naczyń, sprawiają, że nawet jeśli wrzucimy do nich proste składniki, będą wyglądało elegancko i nowocześnie. Bambus pozwala na bezpieczne utrzymanie ich obok siebie, dodatkowo nadając całości nieco subtelnego wdzięku.

Zestaw salaterek z podstawką Ronnie
galicja, akcesoria kuchenne, zetsaw salaterek, ronnie
Zestaw podstawek Ronnie

Linia Ronnie pozwala na dowolne dobranie poszczególnych jej elementów, ale zalecamy zakupienie ich w komplecie, a przynajmniej nie pojedynczo. Każde naczynie zajmuje szczególne miejsce w zestawie, który został zaprojektowany przez specjalistów, tak aby usatysfakcjonować gusta nowoczesnego klienta, ale przede wszystkim stworzyć praktyczną zastawę, pozwalającą na szybkie i bezbolesne podanie efektownego posiłku.

Dodatkowo, w skład linii Ronnie wchodzą: mlecznik, maselnica, salaterki kwadratowe, salaterki okrągłe, komplety przyprawników oraz cukiernice.

Wybrane elementy z linii Ronnie
Salaterki kwadratowe Ronnie
Salaterki okrągłe Ronnie
Przyprawniki, salaterki okrągłe, cukiernica i mlecznik Ronnie
Przyprawniki, rózne rodzaje salaterek, cukiernica
Salaterki kwadratowe Rolly

Stół zastawiony kolorową kompozycją składników, ułożonych w akcesoriach Ronnie bez wątpienie przyda się w każdej kuchni. Małe salaterki, poza możliwością użycia przy finger food, odnajdą się również jako elementy do podania sosów, past, małych sałatek, orzechów, czy też w trakcie kolacji w stylu japońskim. Klasyczne kolory oraz dodatek bambusa to nowoczesne a jednocześnie nieśmiertelne połączenie, dlatego możemy być pewni, że zastawa zawsze będzie wpisywać się w kanony najnowszych trendów aranżacyjnych.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *