Dla Twojego domu

Kuchnia

Zaoszczędź maksimum domowej powierzchni i nie tylko…

Zaoszczędź maksimum domowej powierzchni i nie tylko…

Nie da się ukryć, że nie wszystkie mieszkania to przestronne rezydencje. Nie każdy też czuje się dobrze w przepastnych pomieszczeniach, niektóre osoby celowo wybierają niewielkie mieszkania z racji wygody i przytulnej atmosfery. Poza oczywistymi zaletami niedużych powierzchni, zasadniczą wadą jest zwykle brak wystarczającej przestrzeni do przechowywania przedmiotów codziennego użytku.

Z pomocą przychodzi tutaj idea akcesoriów składanych. To silikonowe produkty, zamienniki kuchennych klasyków z plastiku czy metalu, posiadające olbrzymią nad nimi przewagę, a mianowicie kompaktowość.

Firma Galicja przygotowała bogatą ofertę, świetnych jakościowo i niedrogich silikonowych akcesoriów składanych Compact, w której skład wchodzą: kosze na pranie, koszyk z uchwytami, miska, zlew, suszarka do naczyń i wiaderko.

Zastosowana przy ich produkcji technologia pozwala na wielokrotne minimalizowanie ich objętości, bez żadnego uszczerbku na jakości materiału. Podczas użytkowania, po rozłożeniu, akcesoria Compact zachowują swój kształt, a po zakończonej pracy bez problemu można je opłukać, wysuszyć, złożyć i schować do szafki.

Miska składana przyda się do wszystkiego, do czego używamy tej tradycyjnej. Doskonale sprawdzi się również przy okazji kiszenia ogórków, można w niej wygodnie myć duże porcje warzyw. Materiał jest łatwy w czyszczeniu, a składanie intuicyjne i bezwysiłkowe.

Akcesoria silikonowe sprawdzą się nie tylko w domu, ale również podczas wyjazdu pod namiot, pikniku i wycieczki, czyli przy każdej okazji, kiedy ilość bagażu jaki możemy zabrać jest ograniczona. Zlew wyposażony jest w zamykany odpływ, co sprawdzi się nie tylko w domu, kiedy ilość gości przekracza możliwości zmywarki, ale również w miejscu, gdzie nie ma nieograniczonego dostępu do bieżącej wody, jak pole namiotowe. Bez problemu zabierzesz go do samochodu, lub walizki.

Kosz na pranie również może być kłopotliwy w przechowywaniu, dlatego linia Compact wychodzi na przeciw również ekonomicznemu wyposażaniu łazienek. Po złożeniu, z łatwością zmieścimy go szafce, a nawet większej szufladzie.

Silikonowe składane wiaderko to niekwestionowany hit sprzedaży – przyda się w domu, ogrodzie, na rybach, sadzie, czy na wycieczce. To najbardziej uniwersalne akcesorium z linii Compact, dlatego ciężko wyliczyć wszystkie jego zastosowania. Z pewnością jest do świetna inwestycja, która ułatwi wiele codziennych czynności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą składanych akcesoriów silikonowych firmy Galicja. To doskonała alternatywa dla klasycznych produktów, która dorównuje im swoją wytrzymałością, jednocześnie pozwalając na maksymalne zwiększenie przestrzeni w szafkach i szufladach.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *